I agree with Terms and Conditions and I've read
  and agree Privacy Policy.

  6698 nolu KVKK'na uygun olarak kişisel verilerimin kurumsal iletişimi sağlamak, akademik çalışmalara katılmak, gerekli hukuki yükümlülüklerin yerine getirilmesini sağlamak amacıyla gerekli süre zarfında tarafınızdan e-posta, kısa mesaj (sms) ve benzeri yollardan bana ulaşılmasını ve bu verilerimin gereken süre zarfında saklanmasını kabul ediyorum.

  Ziyaret Planlayın

  Bizimle iletişime geçerek ziyaretinizi planlayabilirsiniz.

  Telefon:
  0533 456 68 13

  E-Posta Gönder:
  [email protected]

  2 ay önce · · 0 yorum

  REK-LAM-LAR

  REK-LAM-LAR

  Dünya Sağlık Örgütü, dünya çapında tahminen 124 milyon obez çocukla, 21. yüzyılın en ciddi küresel sağlık sorunlarından birinin çocukluk çağı obezitesi olduğunu bildirmiştir. Türkiye’de özellikle son yıllarda yapılan çalışmalar, çocukluk çağında obezite görülme sıklığının %10’un üzerine çıktığını göstermektedir.

  2 ay önce · · 0 yorum

  Kalorisiz Tuzak

  Kalorisiz Tuzak

  Sağlıklı olmak ve ideal kiloya ulaşmak için yapılması gereken net değil mi? “Kalori dengesi”

  2 ay önce · · 0 yorum

  BAĞIRSAKLARIN GİZLİ KAHRAMANLARI

  BAĞIRSAKLARIN GİZLİ KAHRAMANLARI

  İç dünyamızın gizli kahramanlarından biri olan ve “ikinci beyin” olarak da nitelendirilen bağırsaklarımız, aralanan bir sır perdesi gibi bizi her gün daha da şaşırtmaya devam ediyor. Bağırsaklarımızın içindeki bu geniş dünyaya hızlıca bir göz gezdirmek istersek, bağırsak mikrobiyotası; bağırsaklarımızda yaşayan mikroorganizma topluluğunun oluşturduğu ve artık “organ” olarak da tanımlanmaya başlanan bağırsağımızın iç yüzeyidir.

  2 ay önce · · 0 yorum

  Hayata Tutunmak: Bir Anoreksiya Öyküsü

  Hayata Tutunmak: Bir Anoreksiya Öyküsü / ARZU BAŞKAN (2020)

  Arzu Başkan tarafından yazılan editörlüğünü Mustafa Subaşı’nın yaptığı Bir Anoreksiya Öyküsü olan “Hayata Tutunmak: Bir Anoreksiya Öyküsü” adlı kitabın ilk basımı 2020’de yapılmıştır.

  8 ay önce · · 0 yorum

  Brittany Runs a Marathon

  Gerçek hayat hikayesinden esinlenilmiş bir motivasyon filmi izlemek ister misiniz? Yönetmenliğini Paul Downs Colaizzo’nun yaptığı; başrollerini Jillian Bell, Michaela Watkins ve Micah Stock’un paylaştığı 2019 yapımı bu film sizin için çok keyifli olabilir.

  tr_TRTurkish
  en_USEnglish tr_TRTurkish