I agree with Terms and Conditions and I've read
  and agree Privacy Policy.

  6698 nolu KVKK'na uygun olarak kişisel verilerimin kurumsal iletişimi sağlamak, akademik çalışmalara katılmak, gerekli hukuki yükümlülüklerin yerine getirilmesini sağlamak amacıyla gerekli süre zarfında tarafınızdan e-posta, kısa mesaj (sms) ve benzeri yollardan bana ulaşılmasını ve bu verilerimin gereken süre zarfında saklanmasını kabul ediyorum.

  Ziyaret Planlayın

  Bizimle iletişime geçerek ziyaretinizi planlayabilirsiniz.

  Telefon:
  0533 456 68 13

  E-Posta Gönder:
  [email protected]

  3 ay önce · · 0 yorum

  Brittany Runs a Marathon

  Gerçek hayat hikayesinden esinlenilmiş bir motivasyon filmi izlemek ister misiniz? Yönetmenliğini Paul Downs Colaizzo’nun yaptığı; başrollerini Jillian Bell, Michaela Watkins ve Micah Stock’un paylaştığı 2019 yapımı bu film sizin için çok keyifli olabilir.

  4 ay önce · · 0 yorum

  Duygusal Yeme ve Önleyici Yöntemler

  Duygusal Yeme ve Önleyici Yöntemler

  • Duygusal yeme olumsuz duygusal uyaranlar karşısında duyguları bastırmak, unutmak ya da kendini güçlü hissetmek istekleri sonucu ortaya çıkan yemek yeme arzusuna denir. (1)

  4 ay önce · · 0 yorum

  Duygusal Yemeyi Önleyici bir teknik

  Duygusal Yemeyi Önleyici bir teknik

  5-5-5-5-5 Egzersizi

  Susan Albers bu egzersiz ile kişinin kendi dikkatini dağıtarak stresli ve duygusal beslenmesinin önüne geçebileceğini söylüyor. Kişi bunalmış hissettiğinde veya bir problemle çok fazla ilgilendiğinde yeni bir eylemi detaylıca planlamalı ve harekete geçmelidir diyor.

  4 ay önce · · 0 yorum

  Primo Amore

  Primo amore (İlk aşk), yönetmenliğini Matteo Garrone ve Massimo Gaudioso’nun yaptığı 2004 yapımı filmin hikâyesi, Marco Mariolini’nin otobiyografik romanına dayanır.

  5 ay önce · · 0 yorum

  Yeme Bozukluğunun Üstesinden Gelmek

  Yeme Bozukluğunun Üstesinden Gelmek
  Kendi Kendine Yardım Kitabı
  Prof.Dr.Aslıhan Dönmez (2021)

  Prof. Dr. Aslıhan Dönmez’in kaleminden çıkan, editörlüğünü de Prof. Dr. M. Hakan Türkçapar’ın yaptığı eser, 2021 yılında okuyucusu ile buluşmuştur. ‘’Hayatı Anlamak Serisi’’nin 3.kitabı olarak basılan kitap, gündelik yaşamımızda neredeyse herkesin yaşamının en az bir döneminde karşı karşıya kaldığı yeme davranışı sorunlarını ele alıyor.

  tr_TRTurkish
  en_USEnglish tr_TRTurkish