I agree with Terms and Conditions and I've read
  and agree Privacy Policy.

  6698 nolu KVKK'na uygun olarak kişisel verilerimin kurumsal iletişimi sağlamak, akademik çalışmalara katılmak, gerekli hukuki yükümlülüklerin yerine getirilmesini sağlamak amacıyla gerekli süre zarfında tarafınızdan e-posta, kısa mesaj (sms) ve benzeri yollardan bana ulaşılmasını ve bu verilerimin gereken süre zarfında saklanmasını kabul ediyorum.

  Ziyaret Planlayın

  Bizimle iletişime geçerek ziyaretinizi planlayabilirsiniz.

  Telefon:
  0533 456 68 13

  E-Posta Gönder:
  [email protected]

  7 ay önce · · 0 yorum

  Brittany Runs a Marathon

  Gerçek hayat hikayesinden esinlenilmiş bir motivasyon filmi izlemek ister misiniz? Yönetmenliğini Paul Downs Colaizzo’nun yaptığı; başrollerini Jillian Bell, Michaela Watkins ve Micah Stock’un paylaştığı 2019 yapımı bu film sizin için çok keyifli olabilir.

  Esas oyuncumuz Brittany, bir gün doktora gidip fazla kilolu olduğunu öğrenir. Kilo vermek içinse koşmaya karar verir ancak çok düzensiz bir hayatı olduğundan bunu yapması çok da kolay olmayacaktır. Bir sabah hayatının gerçekleri ile yüzleşen Brittany, bir şeylerin değişmesini ister ve büyük bir azimle hayatını değiştirir. Yoluna çıkan engelleri tek tek aşar. Ve sonrasında; beklemediği bir yerde aşkı, arkadaşlığı ve desteği bulur ancak sonra hazmedemediği için tüm bu güzellikleri kaybeder. En sonunda ise yaşama yeniden tutunmaya karar verir. Filmi izlediğinizde savunduğunuz değerleri yeniden gözden geçirmeye ve motivasyon kazanmaya hazırlıklı olun.
  İyi seyirler!
  Stj. Dyt. Nursu ÖZTÜRK

  Bir yorum yazın

  tr_TRTurkish
  en_USEnglish tr_TRTurkish