I agree with Terms and Conditions and I've read
  and agree Privacy Policy.

  [wpgdprc "Bu formu kullanarak verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz."]

  Ziyaret Planlayın

  Bizimle iletişime geçerek ziyaretinizi planlayabilirsiniz.

  Telefon:
  0533 456 68 13

  E-Posta Gönder:
  [email protected]

  Image

  To recover from physical weight,
  You first need to free yourself from your emotional weights.


  Uzm.Psk. Senem Eke Yıldız

  Online
  Eğitimler

  Psikodiyet Akademi’de Uzaktan Eğitimlerimiz başlıyor. Katılmak istediğiniz  eğitimlerimize online başvuru yapabilirsiniz.

  Psychologist
  Training

  The Psychodiet program is a proprietary therapy program which brings together the fields of nutrition and psychology and in which a group approach is used.

  Dietician
  Training

  Psikodiyet, beslenme ve psikoloji alanlarını bir araya getiren, grup yaklaşımının kullanıldığı, marka tescilli bir iyileştirme programdır.

  training
  Regulation

  Bu yönetmelik Psikodiyet Akademi’nin “Psikologlar için Psikodiyet” ve “Diyetisyenler için Psikodiyet” eğitimi esaslarını, yükümlülüklerini ve gereklerini belirlemektedir.

  What Is Psychodiet?

  PsychoDiet, is a special program with a registered trademark which aims at nutrition control and was created by Psychologist (Msc) Senem Eke Yıldız in 2014.

  Click for more

  Announcements

  Yeni “Diyetisyen Eğitimi”miz 12-13 Aralık 2020’de başlıyor. Kayıtlarımız açılmıştır. Kontenjanımız sınırlıdır. Pandemi nedeniyle ilk 5 modül online, 6.modül ise yüzyüze yapılacaktır.

  Yeni “Psikolog Eğitimi”miz 9-10 Ocak’ta başlıyor. Kayıtlarımız açılmıştır. Kontenjanımız sınırlıdır. Pandemi nedeniyle ilk 4 modül online, 5 ve 6.modüller  yüzyüze yapılacaktır.

  Image

  Why Your Soul Is Hungry?

  Please click here to buy the book.

  en_USEnglish
  tr_TRTurkish en_USEnglish