I agree with Terms and Conditions and I've read
  and agree Privacy Policy.

  [wpgdprc "Bu formu kullanarak verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz."]

  Ziyaret Planlayın

  Bizimle iletişime geçerek ziyaretinizi planlayabilirsiniz.

  Telefon:
  0533 456 68 13

  E-Posta Gönder:
  [email protected]

  Online Psikodiyet Destek Grubu

  WHO WANT TO CHANGE’ PROGRAM?
  10 oturum süren Online Psikodiyet Destek programı Uzman Psikolog Senem Eke Yıldız ve Psikodiyet ekibi tarafından haftada 1 gün 2 saat şeklinde uygulanacaktır. Program boyunca sadece psikoterapi alanında çalışılacaktır.

  WHAT IS THE OBJECTIVE OF THE PROGRAM?
  Yeme davranışıyla duygusal dünya arasında bağ kurmak,  bireylerin taşıdıkları fiziksel ve duygusal yükleri  keşfetmelerine olanak sağlamak, kişisel farkındalığı ve hayata dair kontrolü arttırarak besinlerle kurdukları ilişkiyi yeniden düzenlemek olarak belirlenmiştir.

  WHICH METHODS ARE USED?
  Psikodrama, eyleme dayalı içgörü kazanılmasını hedefleyen bir psikoterapi yöntemidir. “Anlatma yap!” ilkesi psikodrama yönteminin temelini oluşturur. Kendi gerçeğini eylem metoduyla keşfeden kişi, onu yeniden değerlendirme ve değiştirme gücüne sahip olur. Yaşayarak öğrenme değişimi başlatır. Bu durum kişilerin yeme tutum ve davranışlarının düzenlenmesine de olanak sağlar. Psikodramaya ek olarak çeşitli yaratıcı ve dışavurumcu teknikler de kullanılır.

  NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

  Program 25 Şubat 2021’de başlayacak olup 10 hafta boyunca Perşembe günleri 19.00-21.00 saatlerinde uygulanacaktır.

  WHO CAN PARTICIPATE?
  Beslenme problemleri olan ve bunu değiştirmek isteyen herkes programa başvurabilir. Grup sadece 18 yaş üstü yetişkinler için uygundur.

  HOW TO REGISTER TO THE PROGRAM?
  Program başlamadan önce tüm katılımcılarla Uzm. Psikolog Senem Eke Yıldız tarafından online bir ön görüşme yapılmaktadır. Bu ön görüşmede katılımcıların grup sürecine uygunluğu değerlendirilir. Süreç hakkında bilgi verilir. Ön görüşmelerimiz ücretsizdir. Ön görüşmelerden sonra belirlenen danışanlarımızla 10 oturumluk programa başlanır. Kontenjanımız 10 kişiyle sınırlıdır.

  HOW CAN I PARTICIPATE?
  Programa katılmak için ön görüşme randevusu almanız gerekmektedir. Randevu için 0533 456 68 13’ü arayabilirsiniz.

  en_USEnglish
  tr_TRTurkish en_USEnglish