I agree with Terms and Conditions and I've read
  and agree Privacy Policy.

  6698 nolu KVKK'na uygun olarak kişisel verilerimin kurumsal iletişimi sağlamak, akademik çalışmalara katılmak, gerekli hukuki yükümlülüklerin yerine getirilmesini sağlamak amacıyla gerekli süre zarfında tarafınızdan e-posta, kısa mesaj (sms) ve benzeri yollardan bana ulaşılmasını ve bu verilerimin gereken süre zarfında saklanmasını kabul ediyorum.

  Ziyaret Planlayın

  Bizimle iletişime geçerek ziyaretinizi planlayabilirsiniz.

  Telefon:
  0533 456 68 13

  E-Posta Gönder:
  [email protected]

  Hedeflerimiz

  Yapılan araştırmalarda da belirtildiği gibi beslenme ve psikoloji arasında inkar edilemez bir bağ vardır. Beslenme problemleri ve obezite gittikçe artmaktadır. Psikodiyet programı bu alanda 2014’ten bu yana varlığını sürdüren tescilli bir marka olup özel ve kapsamlı bir tedavi çalışması şeklinde başlamıştır. Bu süreçte beslenme problemi yaşayan birçok danışana hem bireysel hem de grup yaklaşımlarıyla hizmet verilmiştir. Program, alanda aktif olarak uzun yıllardır çalışan 2 uzman olan Uzm. Psk. Senem Eke Yıldız ve Doç. Dr. Dyt. Esra Güneş tarafından oluşturulmuştur. Programın etkinliği yapılan bilimsel araştırma projesiyle de desteklenmiştir. Buna ek olarak 2018 yılında “Psikodiyet: Ruhunuz Neden Aç?” adlı kitap yayınlanmıştır. Psikodiyet programı kapsamında alanda çalışan psikolog ve diyetisyenlere birçok seminer ve eğitim verilmiştir. Bu eğitimler sonucunda psikodiyet alanına duyulan ihtiyacın gittikçe arttığı, daha kapsamlı eğitimlere ve tedavi programlarına ihtiyaç duyulduğu ortaya çıkmıştır. Bahsedilen ihtiyaç çerçevesinde hedefimiz akademi bünyesinde daha donanımlı, danışanların ihtiyaçlarını görebilen ve bu ihtiyaçları etik ve bilimsel çerçevede ele alabilen, sağlıklı uygulamalar yapabilen uzmanlar yetiştirmektir. Beslenme bozuklukları ve obezite alanında “Fark yaratan uzman”lar yetiştirmek ve bunu tüm dünyaya yayabilmek öncelikli hedeflerimizdendir. Böylece bahsedilen problemlerle başa çıkmaya çalışan kişiler için iyileştirici bir güç olmak en büyük arzumuzdur.

  Yapılan araştırmalarda da belirtildiği gibi beslenme ve psikoloji arasında inkar edilemez bir bağ vardır. Beslenme problemleri ve obezite gittikçe artmaktadır. Psikodiyet programı bu alanda 2014’ten bu yana varlığını sürdüren tescilli bir marka olup özel ve kapsamlı bir tedavi çalışması şeklinde başlamıştır. Bu süreçte beslenme problemi yaşayan birçok danışana hem bireysel hem de grup yaklaşımlarıyla hizmet verilmiştir. Program, alanda aktif olarak uzun yıllardır çalışan 2 uzman olan Uzm. Psk. Senem Eke Yıldız ve Doç. Dr. Dyt. Esra Güneş tarafından oluşturulmuştur. Programın etkinliği yapılan bilimsel araştırma projesiyle de desteklenmiştir. Buna ek olarak 2018 yılında “Psikodiyet: Ruhunuz Neden Aç?” adlı kitap yayınlanmıştır. Psikodiyet programı kapsamında alanda çalışan psikolog ve diyetisyenlere birçok seminer ve eğitim verilmiştir. Bu eğitimler sonucunda psikodiyet alanına duyulan ihtiyacın gittikçe arttığı, daha kapsamlı eğitimlere ve tedavi programlarına ihtiyaç duyulduğu ortaya çıkmıştır. Bahsedilen ihtiyaç çerçevesinde hedefimiz akademi bünyesinde daha donanımlı, danışanların ihtiyaçlarını görebilen ve bu ihtiyaçları etik ve bilimsel çerçevede ele alabilen, sağlıklı uygulamalar yapabilen uzmanlar yetiştirmektir. Beslenme bozuklukları ve obezite alanında “Fark yaratan uzman”lar yetiştirmek ve bunu tüm dünyaya yayabilmek öncelikli hedeflerimizdendir. Böylece bahsedilen problemlerle başa çıkmaya çalışan kişiler için iyileştirici güç olmayı umut ediyoruz.

  tr_TRTurkish
  en_USEnglish tr_TRTurkish