I agree with Terms and Conditions and I've read
  and agree Privacy Policy.

  6698 nolu KVKK'na uygun olarak kişisel verilerimin kurumsal iletişimi sağlamak, akademik çalışmalara katılmak, gerekli hukuki yükümlülüklerin yerine getirilmesini sağlamak amacıyla gerekli süre zarfında tarafınızdan e-posta, kısa mesaj (sms) ve benzeri yollardan bana ulaşılmasını ve bu verilerimin gereken süre zarfında saklanmasını kabul ediyorum.

  Ziyaret Planlayın

  Bizimle iletişime geçerek ziyaretinizi planlayabilirsiniz.

  Telefon:
  0533 456 68 13

  E-Posta Gönder:
  [email protected]

  Online Psikodiyet Destek Grubu

  PROGRAM İÇERİĞİ NEDİR?
  10 oturum süren Online Psikodiyet Destek programı Uzman Psikolog Senem Eke Yıldız ve Psikodiyet ekibi tarafından haftada 1 gün 2 saat şeklinde uygulanacaktır. Program boyunca sadece psikoterapi alanında çalışılacaktır.

  PROGRAMIN AMACI NEDİR?
  Yeme davranışıyla duygusal dünya arasında bağ kurmak,  bireylerin taşıdıkları fiziksel ve duygusal yükleri  keşfetmelerine olanak sağlamak, kişisel farkındalığı ve hayata dair kontrolü arttırarak besinlerle kurdukları ilişkiyi yeniden düzenlemek olarak belirlenmiştir.

  HANGİ YÖNTEMLER KULLANILIR?
  Psikodrama, eyleme dayalı içgörü kazanılmasını hedefleyen bir psikoterapi yöntemidir. “Anlatma yap!” ilkesi psikodrama yönteminin temelini oluşturur. Kendi gerçeğini eylem metoduyla keşfeden kişi, onu yeniden değerlendirme ve değiştirme gücüne sahip olur. Yaşayarak öğrenme değişimi başlatır. Bu durum kişilerin yeme tutum ve davranışlarının düzenlenmesine de olanak sağlar. Psikodramaya ek olarak çeşitli yaratıcı ve dışavurumcu teknikler de kullanılır.

  NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

  Program 25 Şubat 2021’de başlayacak olup 10 hafta boyunca Perşembe günleri 19.00-21.00 saatlerinde uygulanacaktır.

  KİMLER KATILABİLİR?
  Beslenme problemleri olan ve bunu değiştirmek isteyen herkes programa başvurabilir. Grup sadece 18 yaş üstü yetişkinler için uygundur.

  PROGRAMA NASIL KAYIT OLUNUR?
  Program başlamadan önce tüm katılımcılarla Uzm. Psikolog Senem Eke Yıldız tarafından online bir ön görüşme yapılmaktadır. Bu ön görüşmede katılımcıların grup sürecine uygunluğu değerlendirilir. Süreç hakkında bilgi verilir. Ön görüşmelerimiz ücretsizdir. Ön görüşmelerden sonra belirlenen danışanlarımızla 10 oturumluk programa başlanır. Kontenjanımız 10 kişiyle sınırlıdır.

  NASIL KATILABİLİRİM?
  Programa katılmak için ön görüşme randevusu almanız gerekmektedir. Randevu için 0533 456 68 13’ü arayabilirsiniz.

  tr_TRTurkish
  en_USEnglish tr_TRTurkish